אלפון מטפלים

אם הנכם מחפשים מוצא ודרך על מנת להתמודד עם תחושות קשות, עצבות, משבר ופגיעה, זכרונות קשים ופגיעה, נשמח להושיט לכם יד ולסייע בדרככם. הנכם מוזמנים לפנות ולקבל עזרה מאחד מאתנו, בדרך שתרגיש לכם בטוחה, מכבדת, נכונה בשבילכם, ובאופן שייתן תקווה לשינוי ולדרך חדשה.

העשייה הטיפולית של אנשי המקצוע המוזכרים באתר זה, נתמכת בניסיונם העשיר בתחומי הטיפול השונים, ומתבססת על גישת ה AEDP, הפסיכותרפיה הדינמית-חווייתית מואצת. גישת AEDP מתאימה לעבודה פרטנית, לעבודה בטיפול זוגי ומשפחתי, ולעבודה הורית. באלפון המטפלים ניתן לראות את תחום המומחיות של כל מטפל (פרטני, זוגי, משפחתי, הורי) , לצד פרטים משמעותיים כגון אזור גיאוגרפי ורמת הכשרה בגישה.
טל שחר - Tal Shachar

טל שחר - Tal Shachar

עוסקת בפסיכולוגיה קלינית 25 שנה. בבסיס ההכשרה והחשיבה הטיפולית שלי נמצאות התאוריות הפסיכואנליטיות. בצדן, אני משלבת כלים טיפוליים מגישות שונות בהתאם לפונה ולאופי פנייתו, על מנת לעזור לו לגייס את כוחותיו, להתפתח ולהתקדם. הטיפול מותאם לצרכי הפונה, ונבנה יחד איתו/ה. קיימת אפשרות לטיפול מעמיק וארוך טווח, או להתערבות קצרה וממוקדת. בכל טיפול מתפתח קשר ייחודי, שהוא תוצר של המפגש המאד מסוים בין המטפל/ת לבין המטופל/ת. קשר זה, וחקירה משותפת של המתרחש בו במודע ושלא במודע, בגלוי ובסמוי, הוא המפתח ליצירת שינוי בחיי הפונה, ובאישיותו. מרחב הביטוי המוגן שמתאפשר לפונה בתוך המסגרת הקבועה, היציבה והדיסקרטית, נושא בתוכו פוטנציאל צמיחה נרחב ורב-גוונים. בשנים האחרונות מבוססת החשיבה הקלינית שלי על מודל AEDP (טיפול דינאמי חווייתי מואץ). מודל עבודה זה חותר להתבוננות משותפת, עקבית ושיטתית במגוון מחשבות, רגשות, תחושות גוף, ודפוסי התנהגות, תוך מתן דגש על ההיבט הבינאישי, הן בתוך הטיפול והן מחוץ לו. בעבודתי אני נעזרת בכלים טיפוליים מגישות שונות, כולל כאלה מכיוון הגישה הקוגנטיבית-התנהגותית (CBT). גישה זו מאפשרת הפחתה הדרגתית של מצוקה דרך למידה ותרגול טכניקות כגון הרפיה, דמיון מודרך, וחשיפה הדרגתית בדמיון ו/או במציאות לתכנים/מצבים מעוררי-חרדה/כאב. לעתים קרובות, בצד ההקלה שמתאפשרת בדרך זו, גובר האמון של המטופל בעצמו, במטפל ובקשר הטיפולי. כך ניתן להמשיך (אם בוחרים בכך) לעיבוד עמוק יותר של איזורי מצוקה שהיו עד כה חסומים ובלתי נגישים. עבודת עומק זו מביאה עמה תחושות הקלה ושחרור ולחיבור מחודש לחיוניות ולכוחות הצמיחה המצויים במארג הנפשי של כל אדם, גם אם לא היו נגישים עד כה מסיבות שונות. השכלה אקדמית *תואר שני MA בפסיכולוגיה קלינית-חינוכית באוניברסיטת חיפה. *תואר ראשון BA בפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה. קורסים, השתלמויות והכשרות: טיפול במצבי טראומה, טיפול בטראומה אצל ילדים, טיפול קוגנטיבי התנהגותי (CBT), היפנוזה, וטיפול דינאמי חווייתי מואץ (AEDPׂ). נסיון מקצועי: *קליניקה פרטית במודיעין ובשוהם. *פסיכולוגית בפנימיית כפר הנוער בן שמן. *נסיון מגוון בשירות הציבורי – שירותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטה העברית, מרפאה לבריאות הנפש בירושלים, ומחלקה פסיכיאטרית בבית חולים "כפר שאול" ובבית חולים "הרצוג", בירושלים.
אזור פעילות:
נועה פרלמן קיפר - Noa Perlman Kipper

נועה פרלמן קיפר - Noa Perlman Kipper

היי, אני נועה פרלמן קיפר, נשואה ואמא לשלושה ילדים יקרים, חיה ועובדת בקיבוץ עינת, סמוך לראש העין. אכתוב לכם כאן קצת אודותיי ובאופן יותר אישי - אני פסיכולוגית קלינית מומחית (מ-2007) ומטפלת במבוגרים בקליניקה פרטית בקיבוץ עינת, בו אני חיה. עברתי את מסלול ההכשרה שלי בתחנה לבריאות הנפש בפתח תקווה ומרכז שיקום שח"ף ובהמשך עבדתי שם כמומחית. בהמשך עבדתי בפרוייקט מרגש שנקרא "יוזמה- דרך הלב" כמלווה של מתמודדים בבריאות הנפש (שיקום פסיכיאטרי קרוב מאד לליבי). בשנים האחרונות אני עובדת רק באופן פרטי בקליניקה הפסטורלית שלי בקיבוץ. לפני כחמש שנים נפתחה בפניי הדלת לעולם הקסום של שתי הגישות הטיפוליות - גישת ה-AEDP והסכמה תרפיה. ההתאהבות היתה מרגש ראשון ומאז אני לומדת את שתיהן ומטפלת בשילוב הרוח של שתיהן (ואף נמצאת לקראת סיום תהליך ההסמכה בסכמה תרפיה). אני מוצאת את מרחבי הנפש הפרושים ואת השיח הרגשי הכי קרוב ללב דרך שתי גישות חווייתיות ועמוקות אלו ובאמצעותן – מרגישה ביטחון רב בדרך הטיפולית ובאמיתות שלהן לגבי מבנה ותהליכי הנפש. בזכותן, אני נוכחת ביכולת של המטופלים להתחבר אל עצמם באופן כנה ומתרגש, ובאפשרות המתגלה בהכרה וחיזוק הכוחות הפנימיים שטמונים בכל אחד מאיתנו ואשר היו מוסתרים מהעין עד כה. אני מאמינה שהטיפול צריך לחזק את האני הפנימי שלנו, באופן כזה, שבו גם נדע לבקש עזרה מהאנשים היקרים לידינו (אלו שיודעים לתת לנו תמיכה והבנה ולשקף לנו את המציאות מתוך עמדה שהיא תמיד תמיד לטובתנו) ולצד זה – שנדע למצוא את היכולת להיות החברים הכי טובים של עצמנו. מאז היותי ילדה, אני אוהבת להכיר אנשים, ללמוד שפות שונות – גם אלו הפנימיות שיש לנו עם עצמנו ומחפשת תמיד חיבור אנושי שמקרב ומטעין. יש לי הערכה עמוקה לכל אדם שמוכן להתבונן על עצמו פנימה ולתת לי ללוות ולהיות חלק בדרך הזו. אני עובדת עם אנשים שמתמודדים עם מגוון של התמודדויות רגשיות בחייהם - דיכאון, ביטחון עצמי נמוך, המנעויות מסוגים שונים (גם חברתית) וקשיים ביחסים בינאישיים. אני עובדת גם עם מתמודדים בבריאות הנפש ובני משפחותיהם ועושה טיפולים בבית המטופל, באם המצב מצריך זאת. מוזמנים/ות ליצור קשר ואשמח להכיר נועה סוגי הטיפול המוצעים טיפול פרטני ערים בהן את/ה מציע/ה שירותי טיפול: עינת (קרוב לראש העין, כפר סבא, פתח תקווה, הוד השרון) שפות בהן ניתן לעבור אצלך טיפול: עברית
אזור פעילות:
עדית רונן סתר -  Idit Ronen Setter

עדית רונן סתר - Idit Ronen Setter

רבים שואלים אותי מה מניע מטפל לבחור במקצוע זה. כמטפלת זוגית ומשפחתית, אני רואה בעבודה שלי כשליחות וזכות – להיות עם אנשים ברגעים מכוננים במהלך חייהם. אנשים מביאים את תקוותיהם, רצונותיהם, פחדיהם וכעסיהם בצורה אמיתית וחשופה, ואט אט עוברים תהליך עם עצמם ועם הסביבה. בטיפול אני מתמקדת בחיפוש מקומות של התמודדות, חוסן ותעוזה. תפקידי הוא להחזיק את הסיפור (האישי או הזוגי) ולאפשר לאדם שמולי ואיתי, לעשות את העבודה עצמה, תוך כדי ההחזקה המשותפת. כך גם בהדרכה של אנשי טיפול – חיפוש נקודות החוסן והתעוזה יכולים לסייע ליצירת שינוי. בתפקידי המקצועי, אני מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי. הכשרתי (תואר שני ולימודי הטיפול המשפחתי) מאוניברסיטת תל אביב ומרכז אלומה. כמו כן, במרכז הטראומה בבוסטון, המנוהל על ידי דר' בסל ון-דר-קולק. מאז 2014, מנהלת את פורום 'טיפול זוגי ומשפחתי' באתר אינפומד, עוסקת בהוראת מטפלים במכונים, במשרד הרווחה ובאוניברסיטאות, ומציעה תהליכים טיפוליים בקליניקה פרטית. עדית הינה מטפלת AEDP ומדריכה מוסמכת מטעם מכון AEDP הבינלאומי. בתקווה מתמדת למפגשים מחוללי שינוי, עבור מטופלים ועבור מטפלים, אשמח לשמוע מכם ולהיות בקשר.
אזור פעילות:
ניצן ישראלי - Nitzan Israeli

ניצן ישראלי - Nitzan Israeli

עוסקת בטיפולים זוגיים ופרטניים, טיפול בילדים והדרכות הורים. מאמינה גדולה ברצון ובצורך של האדם להתפתח ולשגשג, תוך הסתכלות חומלת בפצעים ישנים ובדפוסים מעכבים. עוסקת בגישות דינמיות חוויתיות, ממוקדות רגש.
אזור פעילות:
לאה סובר - Leah Subar

לאה סובר - Leah Subar

Like many women, you may have earned a Masters at ignoring your body's signals: Your stomach is in knots with worry but you pretend everything is okay; You feel tears welling up behind your eyes but your throat goes tight as you force yourself to keep a stiff upper lip; Your head feels like it might explode in rage but you keep quiet and reach for chocolate or a movie. And then it gets really complicated. Because when anger is denied, so is empowerment and forgiveness. When grief is dismissed, so is acceptance. When joy is squashed, life carries on without much oomph and WOW -- while anxiety and depression take center stage. In fact, anxiety and depression are the very best indicators that your body is carrying a load of stuffed-up, held back emotion. There's a better way to live... I specialize in working within the Jewish Orthodox community. It is my privilege to help you bring your healing -- and your life -- to a profound and meaningful new level using body-felt experience and emotion. This isn't about dancing any jig; it's about you, your emotions, and where STUFF is taking up too much space inside your body.
אזור פעילות:
נעם קולט לוין -  Noam Kolet Levin

נעם קולט לוין - Noam Kolet Levin

שלום, שמי נעם, אני פסיכולוגית שיקומית מומחית ונוירופסיכולוגית. אני עוסקת בטיפול נפשי במבוגרים, נוער וילדים. הסיבות לפניה לטיפול פסיכולוגי הן מגוונות. אנשים פונים אלי בשל מצוקה או קושי ביחסים בינאישיים, דיכאון וחרדות, מצבים רפואיים כרוניים או אירועים המובילים לשינוי בשגרת החיים בשל טראומה או מגבלה. הטיפול נעשה בגישה אינטגרטיבית המותאמת לאדם, אישיותו וצרכיו הייחודיים ומשלבת גישות פסיכודינמיות, שיקומיות קרובות חוויה. תחומי הטיפול העיקריים בהם אני מתמחה הם משברים אישיים, קשיים ביחסים בינאישיים, דיכאון, חרדה, פוסט-טראומה, הדרכות הורים והתמודדות עם מצבים רפואיים. בנוסף לקליניקה הפרטית אני מטפלת במכון אריאן לטיפול והתפתחות נפשית ורוחנית ומנחה קורסים בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה.
אזור פעילות:
דינה גניס - Dina Genis

דינה גניס - Dina Genis

את דרכי בעולם הטיפולי התחלתי בשנת 2001. מאז ועד היום היתה לי הזכות ללוות ילדים, נוער, מבוגרים, זוגות, משפחות והורים בטיפול באמנות וכפסיכותרפיסטית במסגרות שונות בקנדה ובארץ. לסייע, לתמוך ולהיות עדה למסע שלהם לגילוי עצמי, שחרור, חיבור מחדש לכוחות פנימיים, הבנה וקבלה עצמית. לאורך השנים רכשתי כלים מגוונים מזרמים שונים בפסיכותרפיה כגון טיפול פסיכודינמי ממוקד חוויתי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, התמקדות (פוקוסינג) ופסיכותרפיה ממוקדת גוף מתוך רצון להיות מסוגלת להתאים את הטיפול לצרכי האדם או המשפחה עמם אני עובדת. גישתי הטיפולית שמה דגש על הכוחות הקיימים בנו ומשתמשת בכלים הטיפוליים השונים ובקשר שנוצר בינינו כדי לקדם ולהביא לשינוי. אני שמחה להתמחות ולהעמיק בגישת ה-AEDP המאגדת בתוכה עקרונות אלה ומתווה דרך עוצמתית ומרגשת של ריפוי, צמיחה, חזרה לחוויית חיוניות ורווחה נפשית. אני עובדת כיום בקליניקה פרטית בתל אביב וברמת השרון ובמכון חיבורים בתל אביב.
אזור פעילות:
יהודית פרידמאן - Judith Friedmann

יהודית פרידמאן - Judith Friedmann

חביב עלי הטיפול בגוף-נפש-רוח. אני בעיקר משלבת טיפולים סומטיים וחוויתיים כמו SE--Somatic Experiencing ו IFS --Internal Family Systems יחד עם AEDP , המבוסס התקשרות וחוויה רגשית. בכל הגישות האלו משתמשים ב טכניקה של מינדפולנס להעמיק את החוויה. המטופלים מתרגשים מעוצמות החוויה הטרספורמטיבי והמיטיבה שפוגשים בדרך ל Self at Best. בטיפול זוגי אני משלבת בין טיפול מבוסס התקשרות כמו EFT, יחד עם אמונה בכוח המובחנות לבסס קשר חי ואוטנתי. יש לי נסיון רב במגזר הדתי-חרדי ואני אוהבת לשלב פסיכולוגיה יהודית יחד עם טיפולי גוף,נפש ורוח. אני בעיקר עובדת היום ב telehealth דרך זום ולכן מגיעה למגוון אוכלוסיות בישראל ובעולם.
אזור פעילות:
ג'ני סינה - Jenny Cina

ג'ני סינה - Jenny Cina

אני פסיכולוגית קלינית ורפואית מומחית המתמחה בהשמנת יתר, אכילה רגשית וניתוחים בריאטריים. אני סקרנית כלפי ההשפעה ההדדית של גוף ונפש ואחרי דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת אדלפיי בניו יורק, עבדתי בארצות הברית בתחומים פסיכולוגיו ורפואיים שונים (כגון השמנה ופריון). אני ממשיכה ללמוד ונהנית להיחשף לגישות ותיאוריות שונות. כיום אני משלבת מיינדפולנס, ACT, ראיון מוטיבציוני, היפנוזה ו-AEDP יחד. אני מטפלת במבוגרים בגישה שרואה את רצון הצמיחה וההחלמה בכל אחד.
אזור פעילות:
טל פדה - Tal Padeh

טל פדה - Tal Padeh

מטפלת משנת 2003, עם ניסיון בטיפול בגישות מגוונות. הכשרתי כללה: שנים רבות של הכשרה בטיפול דינאמי, שלוש שנות לימודי המשך במכון הפסיכואנליטי בירושלים, לימודי CBT, ביו-פידבק, סכמה תרפיה, EFT זוגי וAEDP. עבדתי ביחידה נוירופסיכולוגית עם לקויות למידה, כפסיכולוגית בצבא המלווה חיילים במסגרת תוכנית "תלפיות", מרצה בדוד ילין ומטפלת בקליניקה פרטית מאז 2012. בעלת תואר שלישי מאוניברסיטת בר-אילן. בטיפול אני נוקטת גישה אקטיבית, מכוונת, ומסייעת לפונים אלי להתמקד בחוויות באופן ריגשי ומיטיב שיובילו לשינוי
אזור פעילות:
ליטל גרין - Lital Green

ליטל גרין - Lital Green

אני מטפלת במגוון שיטות חדשניות ממוקדות רגש וחוויה. שיטות אלו מכוונות לשינוי עמוק ויציב לאורך זמן ויעילות גם לבעיות חוזרות. אני מציעה טיפול שמשלב גוף, נפש ורוח, מתוך תפיסה שכל הרמות הללו משפיעות עלינו גם אם לא תמיד באופן מודע. חלק משמעותי מהטיפול מוקדש לחיזוק וטיפוח הכוחות ויכולת הריפוי הטבעית לכל אדם. אני מטפלת מעל 13 שנה ומדריכה אנשי מקצוע.
אזור פעילות:
לילך קבילי - Lilach Cabili

לילך קבילי - Lilach Cabili

אני לילך, אני מטפלת אינטגרטיבית גוף-נפש-רוח ומנחת קבוצות M.A. אני מאמינה כי טיפול הוא ראשית כל יצירת קשר אנושי מיטיב ואכפתי, שדרכו ובאמצעותו ניתן להאיר את החיוני ולהרחיב חוסן נפשי. את השראתי לטיפול אני שואבת מגישות אינטגרטיביות ומהתפיסה הבודהיסטית, אשר מייחסות חשיבות רבה לגוף ולנשימה, כגשר לחוויה הפנימית, למהות ולמשמעות. מזמינה אותך למפגש בסביבה בטוחה ולא שיפוטית, המכבדת את הקצב האישי שלך.
אזור פעילות:
נאוה שורק - Nava Sorek

נאוה שורק - Nava Sorek

מומחית בשיקום לאחר פציעות ומחלות. פוסט טראומה, חרדות, טיקים, אילמות סלקטיבית. מאמינה בכוח הריפוי. מאמינה בכוחו של קשר לרפות.
אזור פעילות:
עפרה פיינברג - Ofra Feinberg

עפרה פיינברג - Ofra Feinberg

שמי עפרה פינברג. אני פסיכולוגית חינוכית בכירה, פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. בעלת ניסיון מקצועי עשיר, של מעל 30 שנה, בטפול אישי, זוגי ומשפחתי. אני משלבת בעבודתי תובנות בודהיסטיות ונארטיביות ושיטות טפול מגוונות המחברות בין תחושות גוף, רגש ותודעה (מיינדפולנס, התמקדות, EMDR ועוד). לאורך השנים טיפלתי בכל קשת התחומים המעסיקים אותנו כבני אדם. טיפלתי במצבי חרדה וטראומה, במשברים אישים, זוגיים ומשפחתיים. אך גם חקרתי את התנאים המקדמים צמיחה והתחדשות במערכות ובמשפחה ויישמתי מודלים חדשים אלה בקליניקה. אני מאמינה שמטרת הטיפול היא להשיב לך את תחושת הביטחון בעצמך ולגייס את כוחות הריפוי הטבעיים הטמונים בך לטפול במצבי מתח, מועקה וסבל וכל זאת כדי להגיע לתחושת שחרור ואנרגיה מחודשת. בשנים האחרונות אימצתי בחום את גישת ה AEDP . מצאתי בה מודל טפול אינטגרטיבי, ממוקד, קצר מועד ופשוט, המקפל בתוכו את תפיסת עולמי כאדם וכאיש מקצוע. מצאתי אותה בעלת עוצמה מפתיעה המצליחה להחזיר את האיזון הנפשי ולחולל שינוי משמעותי בחייהם של רבים. מסגרת הטיפול, אותה אני מציעה, גמישה ומשלבת בין האישי, הזוגי והמשפחתי, בהערכה משותפת של הצרכים המשתנים, לאורך התקדמות הטיפול. ישנה אפשרות לטיפול מרחוק באמצעות מחשב.
אזור פעילות:
סיגל בחט - Sigal Bahat

סיגל בחט - Sigal Bahat

מרצה, מדריכה, מטפלת. לאחר עשורים בתחום הטיפולי, גישת ה AEDP מהווה כיום באופן מובהק את מסגרת עבודתי הקלינית, ואת המרחב המקצועי בו מושרשת זהותי המקצועית. העמדה הטיפולית שמציעה הגישה מהדהדת באופן עמוק את תפיסתי ואמונתי - עמדה מבוססת היקשרות, המכירה באחדות הנפשית-גופנית, ומכירה באופן עמוק באפשרות של הנעת תהליכי שינוי חיובי (נוירו-פלסטיות חיובית במסגרת קשר בטוח ותומך). משנת 2019 אני מלמדת בקורסי הכשרה של המכון הבינלאומי, וב2023 הוזמנתי לפתח ולהרחיב את האספקט של השימוש ב'שער הגופני' בקורס 'מיומנויות מתקדמות' שמציע מסלול ההכשרה ב AEDP.
במסעי המקצועי (מ1987), שהיווה מאז ומתמיד גם מסע אישי וחווייתי, תרתי אחר הקשרים האינטימיים בין גוף, רגש, מודעות, נפש, ותנועת חיים. ביקשתי לזהות קשר קוהרנטי ומקורקע בין תפיסה תיאורטית למעשה הטיפולי. הכשרותיי: משיטת אלכסנדר אל טיפול בתנועה ומוסיקה, פסיכותרפיה בהבעה ויצירה, תנועה אותנטית, אנליזה ביו-אנרגטית, גיחה אל יצירה אמנותית מקצועית בפיסול, שיטת פלדנקרייז - ושיבה אל העולם הטיפולי עם ריבוי השכבות שאספתי בי.
לימדתי והדרכתי בתוכניות הכשרה למטפלות בתנועה גישה התפתחותית-דינמית המתרגמת פסיכואנליטיקאים כוויניקוט, ביון ואוגדן למעשה טיפולי מבוסס חוויה. המפגש עם ד"ר דיאנה פושה והצעתה התפיסתית-מעשית המגולמת ב AEDP, היווה מפגש מכונן ומשנה חיים בעבורי. מפגש ש'הקפיץ' למישור חדש ואחר את עבודתי הקלינית ואת איכות ההדרכה וההוראה שלי – ובנוסף, לשמחתי, הביא עמו שקט עמוק ובהירות אל מחוזותיי. בשנת 2016 הצטרפתי לצוות מטפלי AEDP במחקר בינלאומי המתקיים מאז על הגישה. מחקר אשר ראשית ממצאיו פורסמו ותומכים ביעילותה הקלינית.
מטפלת בשריגים, ומרחוק (בזום)
אזור פעילות:
הלל לנגנואר - Hillel Langenauer

הלל לנגנואר - Hillel Langenauer

אני מטפל איכפתי ומלא חמלה. כחלק מזה, אני מבין את הפגיעות שיכול להתעורר אפילו למחשבה לנסות טיפול, ואני מנסה לעזור לכניסה לטיפול להיות חוויה , לא של כניעה לעובדות קשות המכריחות, אלא חוויה של לקיחת צעד אמיץ להטיב לעצמך בצורה שכל כך מגיע לך. אני מאמין שלכל אחד ואחת יש חלק שנשאר שלם ושהזוהר שלו לא התעמם - שאף טראומה, מחלה, קושי במשפחה מקורית, או יחסים עכניים נוגעים בו. אני מנסה לעזור לחלק הזה ששואף לפרוח לקבל את מלוא המקום שמגיע לו, ולהביא אליו את הכחות שהם זכות ההולדה שלו להוביל את החיים שלך למקומות יותר חיוניים ומלאים. אחרי התואר שני, עברתי הכשרות לטפל בעיקר ב4 אוכלסיות: 1. טיפול זוגי מבוסס היקשרות - בעיקר בשיטת EFcT (טיפול זוגי ממוקד רגש). 2. אנשים שסובלים מOCD או מאירוע ראשון של דכאון או חרדה, שאני עובד איתם בגישת CBT מבוסס מינדפולנס. 3. אנשים שסובלים: (א) מטראומה מורכבת; (ב) מאירועים חוזרים או מתמשכים של הפרעות דכאון וחרדה; (ג) מקושי לצמוח אישית או לבנות חיים של עבודה או של יחסים מהנים; (ד) מהתמכרות — שעם 4 אוכלוסיות הללו אני עובד בשיטת AEDP, ונעזר ביישום AEDP מהכשרה בהתערבויות סומטיות, ב IFS, במינדפולנס, וכשנצרך, גם בסכמה תרפיה ובEMDR. 4. ילדים, מתבגרים, וההורים שלהם, איתם אני עובד עם טיפול במשחק ממוקד ילד, CBT, הורות בהשפעת IFS ו״הורות מהפנים חוצה״; וכאשר מתאים, בטיפול דיאדית או משפחתית - מבוסס היקשרות, ובהשראת העבודה של דניאל היוס.
אזור פעילות:
רעות שרף - Reut Sharf

רעות שרף - Reut Sharf

הי, אני רעות, מטפלת במבוגרים, מעל גיל שמונה עשרה. מטפלת קרוב לעשור בגישה אינטגרטיבית המותאמת לצורכי המטופל.ת. משלב גישות שונות כגון: דינאמי, CBT, ACT, DBT, EFT, AEDP. מתאימה את הכלים לצורך שלך. בעבר ניהלתי את מרכז הסיוע והיחידה הטיפולית לנפגעי/ות תקיפה מינית באילת. כיום אני מטפלת במגוון רחב של התמודדויות, מתמחה בפוסט טראומה, חרדות, משברים, תחושות תקיעות, דיכאון, רצון לשינוי, פוביות, התפרצויות זעם ואובדן. לא מאמינה בנכון או לא נכון, טוב או רע, הדברים והחיים יותר מורכבים מזה. אני אישית מאמינה גדולה ביעיל/לא יעיל. מה הדבר שיהיה יעיל או לא יעיל עבורך לטווח הקצר ולטווח הארוך. מאמינה בסקרנות ושדברים כל הזמן משתנים. מזמינה אותך אלי אל הקליניקה שלי בתל אביב, או למפגש טיפול בווידאו לישראלים שגרים בחו"ל או בפריפרייה.
אזור פעילות:
רות בן אשר - Ruth Ben Asher

רות בן אשר - Ruth Ben Asher

כפסיכולוגית קלינית, מדריכה בפסיכותרפיה ובטיפול משפחתי וזוגי, מומחית לטיפול בטראומה בשיטות SE, EMDR, TRE, ומטפלת מוסמכת IFS עבודתי "חכמת הלב" היא מארג גוף-נפש-תודעה-רוח השזור מהגישה הפסיכודינאמית הקלאסית, מפסיכותרפיה גופנית, מפסיכותרפיה סומאטית אינטגרטיבית בקליניקה ובמים, יחד עם פסיכולוגיה בודהיסטית, שמאניזם עברי ו"דעת לב" - שיטת טיפול בובריאנית. הקורס "הגוף זוכר - טיפול ממוקד גוף בטראומה" אותו יצרתי מועבר מזה 10 שנים במרכז הישראלי לרפואת גוף נפש, יחד עם קורס נוסף שיצרתי "מסע העצמי - טיפול בטראומות התפתחותיות דרך שלבי הלידה והלידה", ויחד עם ימים של סגנונות התקשרות אותם אני מלמדת. בשנה הקרובה ייפתח קורס "כמים הפנים לפנים" בהנחייתי ובהנחיית אילניה קור ("דעת לב") למטפלי נפש שמחציתו יתקיים במים ומחציתו על היבשה. הקורס יעניק למטפלים כלים מעודנים של נוכחות, הקשבה וקשר. את לימודי ה AEDP התחלתי בשנת 2016 וכיום - לקראת סיום ההכשרה, הכלים הנפלאים של AEDP שזורים בכל המפגשים הטיפוליים שלי - הן בקליניקה והן במים.
אזור פעילות:
דורי בר- לב - Dori Bar-lev

דורי בר- לב - Dori Bar-lev

עובד בעיקר עם גברים במשברי חיים (קריירה, זוגיות, הורות, פוסט-טראומה, מצבי דכאון וחרדה). כמטפל 'גוף- נפש' אני רואה באדם יצור הוליסטי, השואף לאינטגרציה בין הנפש- הגוף- הרוח. לגוף אין 'פילטר', הגוף 'זוכר', כל אירועי חיינו שוכנים בתוכו- ולכן הוא מהווה שער כניסה אל מסתרי הנפש, ואל המקומות החבויים בנו, וששואפים להתגלות. כמי שחווה על בשרו תהליך ריפוי ושינוי מהותיים, אני מאמין שטיפול בכלל, וטיפול בגישת AEDP בפרט, הוא מפתח לאיכות חיים טובה ובריאה יותר. בעבודתי אשאף יחד עם המטופל/ת לתהליכי צמיחה, ליציאה ממעגלי הטראומה למעגלי ההחלמה, וזיהוי הניצוצות של השינוי. מאמין שטיפול יכול להיות חוויה משמעותית, מצמיחה, מהנה. לא חייבים לסבול בטיפול- אם נבוא סקרנים, פתוחים ומאמינים! משלב בעבודתי טכניקות של טיפול חוויתי דינמי מואץ (AEDP), מיינדפולנס, התמקדות (Focusing), והבנה רחבה ביישום גישת ה Poly-vegal של סטיבן פורג'ס. מלווה שנים רבות אנשים בתהליכי שינוי והתפתחות בקריירה, ויועץ אישי למנהלים ולעסקים. מנחה קבוצות.
אזור פעילות:
נורית רוזן קורקין - Nurit Rosen Korakin

נורית רוזן קורקין - Nurit Rosen Korakin

שמי נורית רוזן קורקין, אני פסיכולוגית קלינית מומחית העובדת באופן אינטגרטיבי וחוויתי מבוסס היקשרות עם מבוגרים ומבוגרים צעירים. עבדתי במשך עשור בשרותי הייעוץ של אוניברסיטת תל אביב, והייתי שותפה להקמת היחידה לטיפול בסטודנטים מהקהילה בין לאומית בקמפוס הזקוקים לטיפול בשפה האנגלית. שונות. אני מתמחה בטיפול בטראומה, AEDP ישראל, ובמסגרת זו מלמדת בהכשרות AEDP אני חברת באובדן, ובחרדה, כמו גם בטיפול בקהילת הלהט״ב, ובמצבי משבר הנובעים מקשיי הסתגלות.
אזור פעילות:
מיכל הלפרין - Michal Halperin

מיכל הלפרין - Michal Halperin

הי, אני מיכל, פסיכולוגית חינוכית מומחית- מדריכה ומטפלת בהשראת גישה ממוקדת רגש (AEDP). בעלת ניסיון של כמעט 20 שנים. עובדת עם מבוגרים, ילדים (מגילאי 5 ומעלה), מתבגרים והורים שחווים מצוקה, כאב, תסכול או לבטים...וזקוקים לעזרה כדי להתגבר על המחסומים בחייהם. לפני מספר שנים התוודעתי לגישת AEDP ונפתח לי צוהר לעולם עשיר ומרגש של קשר אנושי עמוק, חמלה ותקווה. כשאני מטפלת, המטופל ואני יחד אנחנו יוצאים למסע משותף של חיפוש ומציאה מחדש של הכוחות, החלומות והאמון. אני מקשיבה למילים ולתוכן, אך גם לחוויה ולרגש שעולה כדי לפענח ולהבין את הסיפור של המטופל ואת הקשיים שלו. אני מאמינה במטופלים שלי ובקשר שלנו וביחד איתם מחפשת את הכוחות הפנימיים שלהם להתפתח ולצמוח ולסמן לי מה הם צריכים ולמה הם זקוקים ממני. הקשר המשמעותי שנוצר בטיפול מאפשר ליצור חוויות חדשות, התבוננות משותפת ומסייע להגיע להבנות חדשות ולמציאת דרכים נוספות.
אזור פעילות:
אהוד דרש - Ehud Darash

אהוד דרש - Ehud Darash

אני אהוד דרש, פסיכותרפיסט ומנחה תהליכי העמקה (M.A), בעל הקליניקה והסטודיו ״מקום / מפגש״ בתל אביב. בעבודה שלי חשוב לי לאפשר מרחב שבו שינוי פנימי עמוק, יציב ומיטיב יוכל לקרות למי שרוצה בכך. אני מקבל מטופלים גם בצורה פרטנית וגם מנחה תהליכי התפתחות, עובד רק עם טכניקות מבוססות מחקר העדכני ביותר - ואיתן עושה חיבור, כמה שיותר מותאם לא-נשים ולקבוצות שאיתם אני עובד - בין תודעה, חוויה ותנועה ריגשית.
אזור פעילות:
אנה בוגץ' - ANNA BOGACH

אנה בוגץ' - ANNA BOGACH

‎שמי אנה בוגץ׳, ‎בהכשרתי אני עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית. אני מתמחה בעבודה עם צעירים (18-35) ונשים המתמודדים עם דיכאון, חרדה, אובדן, טראומנ ומשברי חיים. עובדת כמטפלת במרכז ישראלי לטיפול בטראומה (Metiv), שם פוגשת ועוזרת לצעירים ומבוגרים שעברו חוויות טראומטיות שונות. במקביל עובדת בקליניקה פרטית במרכז ירושלים. ‎אני עובדת באופן אינטגרטיבי ומשלבת בטיפול גישות חוויתיות (EFT, AEDP) עם כלים של גישות קוגניטיביות (CBT וDBT) ומנסה להתאים את אופי הטיפול לאדם שיושב מולי ולצרכיו. ‎אני מאמינה שלכל אדם יש את הכוחות הפנימיים שמאפשרים הישרדות והתמודדות עם קשיים ואתגרים ואין דרך אחת שנכונה לכולם.
אזור פעילות:
מיכל כ

מיכל כ"ץ - Michal Katz

מטפלת בילדים ונוער הסובלים מקשיים בוויסות רגשי והתנהגותי , וביחסי הורים וילדים ובהדרכת צוותים חינוכיים . מטפלת במבוגרים בשיטת טיפול חוויתי דינמי מואמץ (AEDP).
אזור פעילות:
אורי קוצר - Uri Kotzer

אורי קוצר - Uri Kotzer

פנייה לטיפול הוא רגע רב משמעות, זהו מפגש של קושי עם פוטנציאל פנימי עמוק של חיבור נכון לעצמך. זוהי צומת עם הבטחה גדולה, שחשוב לי להיות מחוייב אליה. הטיפול שאני מציע בהתאם למסורת הAEDP, מתמקד בלב הבעיה תוך זיהוי והפעלה של הכוחות והמשאבים רבי העוצמה הקיימים בך. זהו המפתח לשינוי המיטיב בהלך הרוח, בחשיבה, ביוזמה ובפעילות. אני רואה כיצד זה מתממש כמו קסם בכל פעם מחדש! בעזרתי תוכל לבסס חוויה פנימית המתאפיינת בביטחון ורוגע, תוך שימוש במצפן הפנימי שלך. התהליך הטיפולי אינו צריך להיות ארוך ומפותל: אני דווקא מאוד דוגל בטיפולים קצרים, שתכליתם להשיב לך את הביטחון והדרך להיות מי שאת/ה כמו שאת/ה לעצמך. אני מאוד מאמין בצורת טיפול זו, ומתרגש ממנה בכל פעם מחדש.
אזור פעילות:
ליסה אסולין - Lisa Asulin

ליסה אסולין - Lisa Asulin

אני מאמינה ביכולת של כל אדם להגיע למקום טוב יותר בחייו, עם התמיכה המתאימה והסביבה המאפשרת שינוי עמוק באמצעות הרגש. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ולשתף גם בהתלבטויות המאפיינות לעתים קרובות פנייה לטיפול. יחד נמצא את הדרך המתאימה לכם.
אזור פעילות:
מיכל זיו -  Michal Ziv

מיכל זיו - Michal Ziv

מנהלת מרכז טיפולי 'אפשרויות' בתל אביב. בשנים האחרונות מתמחה בגישות מבוססות התקשרות, ממוקדות רגש וחוויה. מטפלת זוגית EFT מטפלת במבוגרים level 2 AEDP טיפול בהורות, יעוץ והדרכת הורים. מטפלת בילדים ומתבגרים, טיפול בטראומה CPP, טיפול התנהגותי קוגניטיבי CBT, מומחית לאבחון וטיפול לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז. מרצה ומדריכה מטפלים וצוותים על טיפול בהורות, טיפול בגישה אינטגרטיבית, טיפול התנהגותי קוגניטיבי CBT. מנחה סדנאות הורים ומרצה בתכנית להכשרת מנחי הורים.
אזור פעילות:
דיאנה גלזר - Diana Glazer

דיאנה גלזר - Diana Glazer

הגישה הטיפולית שלי מתמקדת בחוויית החיים של המטופל. בתהליך משותף, לחקור, לחוות, להבין ולרפא את מקור הבעיה. יחד, אנו מבקשים לפתח את התחושות, הרגשות והתובנות של האדם לגבי עולמו עד להגעה לגרעין הרגשי, אשר גורם למצוקה. התהליך נעשה במשותף על ידי וויסות הדדי של רגשות וחוויות שעולות בחדר באמצעות במערכת היחסים בין המטפל למטופל. יחד אנו שואפים לתת משמעויות להחלטות, תוך שימוש בחוויות השינוי והגברת הביטחון. אנו רוצים לייצר עוד תהליכי שינוי עמוקים ולבסס את השינויים שכבר נוצרו, להרחיב אפשרויות, זוויות ראייה, בחירות, קביעת יעדים ואחריות על החיים. כל זאת, באמצעות עבודה חווייתית וסל כלים עשיר וחדשני. בתהליך עיבוד חוויות רגשות והתנהגויות, נוצרות דרכי חוויה וחשיבה חדשות ושונות, המשמעויות והקישורים החדשים שנוצרים בתהליך הטיפול יוצרים גרעין השפעה רחב ומשמעותי עבור האדם, בדרך אל האושר שאיננו פשוט כל כך ולידע שאינו מהווה נוסחת קסם מושלמת לאושר. התמקדות בקליניקה: מבוגרים וזוגות. עובדת בגישות אינטגרטיביות, חווייתיות וממוקדות רגש. בעלת ניסיון רב בחיבור העולם הטיפולי והרוחני. הגישה הטיפולית מחוברת לתפיסת העולם שלי, אשר רואה רסיסים של אור בכל, מתמקדת במימוש, בפתרון בעיות ובאושר הפרטי . מתמקדת במה שכן עובד, מה עבד בעבר ומה צריך לקרות כדי ששוב יעבוד באופן הרצוי.
אזור פעילות:
נורית ירמיה - Nurit Yirmiya

נורית ירמיה - Nurit Yirmiya

פסיכולוגית התפתחותית וקלינית מומחית. סיימה לימודי דוקטורט ב UCLA. חברת סגל בדרגת פרופסור מן המניין במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית. בעלת חגורה שחורה בניה (nianow.com) ומשלבת עבודה גופנית כשמתאים. לשעבר דיקן הסטודנטים ומנהלת תכנית לייפר ללימודי נשים ומגדר באוניברסיטה העברית. בוגרת תכנית הידברות של המכון הישראלי לפסיכואנליזה. בוגרת תכנית תהליכים מנטאליים ראשוניים בבית הספר לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב. בוגרת תכנית בטיפול קבוצתי בבית הספר לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב. בוגרת הכשרה בטיפול דינאמי חוויתי מואץ, טיפול פרטני וטיפול זוגי (AEDP). בוגרת הכשרה בשיטת אייכה לעבודה עם הורים משלבת פסיכולוגיה חיובית ומיינדפולנס בעבודה הטיפולית.
אזור פעילות: