כתובת

צרו קשר עם בית העסק 0523364944
כתובת:

רוקח רמת גן

GPS:

32.0952428, 34.8130922

טלפון:
אימייל:

רבים שואלים אותי מה מניע מטפל לבחור במקצוע זה. כמטפלת זוגית ומשפחתית, אני רואה בעבודה שלי כשליחות וזכות – להיות עם אנשים ברגעים מכוננים במהלך חייהם. אנשים מביאים את תקוותיהם, רצונותיהם, פחדיהם וכעסיהם בצורה אותנטית וחשופה, ואט אט עוברים תהליך עם עצמם ועם הסביבה. הליווי של התהלך הזה הוא מרגש מאד עבורי ומספק מאד עבור האדם היושב עמי.
בתפיסתי, לכל אדם, זוג או משפחה, יש את הכוחות שמאפשרים הישרדות והתמודדות עם אתגרים. בטיפול אני מתמקדת בחיפוש מקומות של התמודדות, חוסן ותעוזה. תפקידי כמטפלת, הוא להחזיק את הסיפור (האישי או הזוגי) ולאפשר לאדם שמולי ואיתי, לעשות את העבודה עצמה, תוך כדי ההחזקה שלי.
עדית רונן-סתר הינה מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי. את הכשרתה (תואר שני ולימודי הטיפול המשפחתי) עברה באוניברסיטת תל אביב ובמרכז אלומה. כמו כן, עברה הכשרה אינטנסיבית בטיפול בטראומה במרכז הטראומה בבוסטון, המנוהל על ידי דר' בסל ון-דר-קולק. מאז 2014, מנהלת את פורום 'טיפול זוגי ומשפחתי' באתר אינפומד, ועוסקת בהוראת מטפלים ובטיפול בקליניקה פרטית.
עדית הינה מטפלת AEDP מוסמכת, מטפלת AEDPfC מוסמכת, ונמצאת בתהליך הכשרה לקראת 'מדריך מוסמך', של המכון הבינלאומי. בארץ, עדית משמשת כעת בתור 'שגרירה', כתפקיד יוזם ומגשר בין קהילת המטפלים הישראלים ובין המכון הבינלאומי לגישת AEDP.

עם תקווה מתמדת למפגשים מחוללי שינוי, עבור מטופלים ועבור מטפלים, אשמח לשמוע מכם ולהיות בקשר.

קטגוריות

רמת הכשרה רשמית בגישת AEDP

מטפל מוסמך ומדריך בגישת AEDP

הגדרת המקצוע והתואר

טיפול זוגי ומשפחתי, M.A.

תיאור להיכרות ראשונית

מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת

סוגי הטיפול המוצעים

טיפול פרטני, טיפול זוגי, טיפול הורי, טיפול משפחתי

ערים בהן מוצע שירות הטיפול

רמת גן, תל אביב, אזור המרכז

שפות בהן ניתן לעבור את התהליך הטיפולי

עברית, אנגלית

במידה ונתקלתם במידע שגוי הדורש עדכון נא צרו קשר