כתובת

צרו קשר עם בית העסק 0523229678
כתובת:

כפר סבא

GPS:

32.178195, 34.90760999999998

טלפון:
אימייל:

אני פסיכותרפיסטית ומטפלת בתנועה שנים רבות. ניסיוני המקצועי והאישי המצטבר מעניק ים עומק ומיומנות לתהליכי הטיפול. עם זאת, אני פוגשת כל מטופל/ת בייחודיות שלו/ה, והמסע הטיפולי מתהווה ביחד בנוכחות קשובה ומחויבות עמוקה.
כשנחשפתי לגישת הAEDP, מצאתי מסגרת חשיבה שתאמה את נטיותיי הטבעיות כמטפלת – הערכה רבה ואמפתיה כלפי מי שמתמודד עם קשייו, קשר טיפולי אקטיבי, מעודד, פתוח וכנה; עם נכונות לצלול יחד למקומות כואבים כדי לעבד אותם ולהפיג את עוצמתם; ועם זאת, לטפח ולבסס כוחות, משאבים אישיים, ורגשות חיוביים.
בכל אחד יש גרעין של חיות (vitality), של אנרגיית חיים בריאה. גם כשגרעין זה נפגע או מדוכא ממצבי חיים לא מטיבים, אפשרי בהחלט לשקם ולחוות אותו שוב.
הפגישות כוללות הקשבה לתחושות גוף שנחוות במהלך פגישה בתגובה לתכנים שעולים, ולעתים, הצעות להתנסות בתנועה (בהתאם לרצון המטופל) כשער לחיבור לרגשות ולשינוי בדפוסים רגשיים. אני משלבת מיינדפולנס ( mindfulness) ו"החוויה הסומטית" (Somatic Experiencing) ,כשכלים אלה עשויים לקדם את התהליך. אלה מסייעים כשיש טראומה, חרדה, הפרעת קשב, או הצפה רגשית/מחשבתית מסיבות אחרות.
עצם הפנייה לטיפול מעידה על דחף בריא – מקום שגם אם יש ייאוש, דיכאון או ביקורת עצמית חזקה, בכל זאת קיימות כמיהה ותקווה לחיות טוב יותר עם עצמך והסובבים אותך.

קטגוריות

רמת הכשרה רשמית בגישת AEDP

בעל/ת הכשרה בגישת AEDP ברמה 2

הגדרת המקצוע והתואר

בוגרת תוכנית בפסיכותרפיה פסיכואנליטית. טיפול בתנועה, מ.א.

תיאור להיכרות ראשונית

psychotherapist

סוגי הטיפול המוצעים

טיפול פרטני, טיפול בילדים ובנוער

ערים בהן מוצע שירות הטיפול

כפר סבא

שפות בהן ניתן לעבור את התהליך הטיפולי

עברית, אנגלית

במידה ונתקלתם במידע שגוי הדורש עדכון נא צרו קשר