השתלמויות בארץ, מטעם המכון הבינלאומי

מרצים ואנשי פקולטה של המכון הבינלאומי שמחים על הזדמנויות להוראה בישראל ולקידום ההתפתחות המקצועית של אנשי טיפול בגישת AEDP בארץ.

בין ההשתלמויות הרבות של מכון AEDP שהתקיימו בשנים האחרונות, ניתן למנות:

  • הצגת גישת AEDP, על ידי ד"ר דיאנה פושה, יוני 2014, בשיתוף בית הספר החדש לפסיכותרפיה.
  • הצגת גישת AEDP לטיפול זוגי, AEDPfC, בהנחיית קארן פנדו מארס וד"ר דייוויד מארס, נובמבר 2015, בשיתוף בית הספר החדש לפסיכותרפיה והאגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי.
  • קורס אימרז'ן (קורס הטבלה בסיסי) על ידי ד"ר דיאנה פושה, ספטמבר 2016, בשיתוף תכנית "הגל החדש בפסיכותרפיה", המרכז הבינתחומי הרצליה.
  • קורס 'מיומנויות מהותיות1' (ES1), בהנחיית קארן פנדו-מארס וד"ר סו-אן פיליירו, מרץ 2017 וספטמבר 2017, בשיתוף תכנית "הגל החדש בפסיכותרפיה", המרכז הבינתחומי הרצליה.
  • קורס 'מיומנויות מהותיות2' (ES2), בהנחיית קארן פנדו-מארס וד"ר סו-אן פיליירו, מאי 2019 ונובמבר 2019. בשיתוף תכנית "הגל החדש בפסיכותרפיה", המרכז הבינתחומי הרצליה.
  • קורס אימרז’ן  מקוון (קורס הטבלה בסיסי) על ידי ד”ר דיאנה פושה, יוני 2021, בשיתוף קהילת מטפלי הגישה בישראל ובשוודיה. הקורס נתמך על ידי אסיסטנטים ישראלים.

בנוסף לקורסים מטעם המכון שהוצעו למטפלי הקהילה הישראלית, ניתנו השתלמויות וסדנאות עם מרצי המכון:

בשנת 2017, סדנאות מקוונות עם ד"ר רון פרדריק, ד"ר קארן קרנץ, ד"ר טים באייר, וד"ר קארי גלייזר.
בשנת 2018- 2019, סדרת מפגשים שנתית עם ד"ר דיאנה פושה, בליווי צמוד של תהליך טיפולי שנערך על ידה.
בסוף שנת 2020, סדנאות מקוונות עם ג'ין ניוהאוס וקארן פנדו-מרס.

גם העתיד טומן בחובו ביקורים מקצועיים נוספים. עמוד זה יספק תאריכים מעודכנים לקורסים השונים שייפתחו בארץ.

כמו כן, בשנת תש"פ נפתח לראשונה קורס מטעם המכון הבינלאומי, בעברית, על ידי סיגל בחט, מישראל. הקורס הינו קורס הדרכה ליבה Core Training. הקורס מיועד לאנשי טיפול עם הכשרה משמעותית בגישת AEDP. פרטים נוספים, בפנייה ישירה לסיגל בחט: sigalbahat@gmail.com

* הזדמנויות ללמידת הגישה מתאפשרות גם באמצעות למידה מאנשי קהילת המטפלים הישראלית המתמחים בה. פרטים נוספים בקישור מטה: "השתלמויות על ידי אנשי הקהילה הישראלית".

* יש לציין, כי ישנן השתלמויות אשר מטרתן להעשיר את הידע ורכישת המיומנויות בגישה, ואינן נחשבות לצורך ניקוד לקראת הסמכה רשמית של המכון הבינלאומי. בין אלה ניתן למצוא סדנאות, השתלמויות קצרות וימי עיון, בארץ ובחו"ל. לעיון ברשימת הקורסים הנחשבים לצורך תהליך ההסמכה, יש לעיין בקישור "תהליך ההסמכה".

השתלמויות וסדנאות בחו"ל

תהליך ההכשרה וההסמכה

חזרה לעמוד המטפלים