דף למטפלים

ברוכים הבאים לעמוד המטפלים באתר הרשמי של AEDP-ISRAEL
AEDP – פסיכותרפיה דינמית-חווייתית מואצת
Accelerated Experiential Dynamic Psychotherapy

גישת הפסיכותרפיה הדינמית-חווייתית מואצת, AEDP, מסייעת לאנשים להתמודד טראומה וכאב תוך תחושת צמיחה ותקווה, באמצעות יכולות הריפוי הפנימיות שלהם, ותוך עבודה משותפת עם איש הטיפול, ביחסים קרובים ותומכים. היחסים הטיפוליים מעוררי תחושת הביטחון, מפיגים את בדידותו של האדם עם חוויותיו, ומובילים תהליך מובנה וברור של חתירה למגע עם חוויה רגשית, התעכבות על אותה חוויה, התבוננות בתהליך העבודה הטיפולי ובאדם כאדם, כחלק ממסע של החלמה וצמיחה.
הנחות העבודה שבבסיסן נוסדה גישת AEDP הינן רבות, וביניהן תיאוריית ההיקשרות, מחקרים תיאורטיים ויישומיים על רגשות, על הנוירו-ביולוגיה הבין-אישית ועל תהליכי שינוי, מחקרי מוח, וכן, גישות המכוונות להתמקדות בגוף.
גישת הטיפול AEDP נמצאת כיום בחוד החנית של גישות טיפוליות עכשוויות, ומדגימה את יעילותה הטיפולית הגבוהה על ידי ביסוס מחקרי בין-לאומי.

בסרטון המובא, ניתן לצפות בשיח מקצועי בין שני חברי פקולטה של מכון AEDP הבינלאומי, דנים בחוויה של מטפל AEDP, המלווה את מטופליו אל עבר חויה של התחדשות וצמיחה: דני יאנג (Dr. Danny Yeung) ודייל טרימבל (Dale Trimble).

פעילות המכון הבינלאומי בארץ וקהילת המטפלים העוסקים בגישה בישראל:
קהילת AEDP-Israel הינה קהילה לאנשי טיפול העוסקים בגישה זו והיא מהווה סניף רשמי של הקהילה הבינלאומית למטפלים העוסקים בגישה ולמכון הבינלאומי. הקהילה הוקמה במטרה לייצר בסיס להתארגנות מקצועית, עבור קהילת מטפלים בישראל, המתעניינים ועוסקים בגישה זו. במובן זה, הקהילה הישראלית מנסה לייצר סביבה אינטלקטואלית, סקרנית, תומכת ומעוררת השראה הדדית בין חבריה, החולקים שפה טיפולית וערכים טיפוליים דומים.
אם הנך מעוניין להצטרף לקהילת המטפלים, אנא פנה בקישור זה.
בנוסף, באלפון תוכל למצוא מטפלים הנמנים בקהילה, אשר יוכלו להדריך או להיות שותפים בלמידת הגישה. קישור לאלפון >>

כיצד עובדת הגישה

חומרים ומשאבי למידה

הכשרה והסמכה

השתלמויות

מצא דרכים להתחבר

אלפון מטפלים